Magiczne Pióro potrafi ożywić książkę jak nic do tej pory! Dzięki niemu nauka języka angielskiego zamieni się w pyszną zabawę! Aby włączyć Magiczne Pióro, wystarczy wcisnąć największy żółty przycisk i przytrzymać przez 2 sekundy. Usłyszysz powitanie po angielsku.

Teraz dotknij Magicznym Piórem narożnika okładki wybranego numeru, aby Pióro rozpoznało, którą książeczkę masz w ręku. Pamiętaj, żeby przy kolejnych numerach zawsze dotknąć oznaczonego miejsca w narożniku okładki, aby Magiczne Pióro wiedziało, którą lekcję czytać. To ważne! Jeśli tego nie zrobisz, Magiczne Pióro nie będzie czytało właściwych dźwięków.

Zwróć uwagę na sposób, w jaki powinno się trzymać Pióro. Aby Magiczne Pióro prawidłowo odczytywało dźwięki, należy je trzymać pod kątem, tak jak pokazano na zdjęciu powyżej.

Dotknij Magicznym Piórem tekstu w dowolnym miejscu, a usłyszysz, jak Pióro czyta, zadaje pytania i odpowiada. Za pomocą Magicznego Pióra możesz nie tylko prześledzić treść całej książeczki, ale także wziąć udział w interaktywnych zabawach językowych: wysłuchać piosenek i dialogów prowadzonych przez przedstawione na ilustracjach postacie. Magiczne Pióro stwarza również możliwość zabawy w wyszukiwanie ukrytych pod obrazkami dźwięków. Ukryte dźwięki znajdują się na wszystkich stronach książeczek.

Na każdej stronie znajdują się głośniczki. Dotykając ich Magicznym Piórem, możesz ustawić pożądany stopień głośności. Lewy przycisk służy do ściszania, natomiast prawy do pogłaśniania. To samo można zrobić, używając przycisków na Piórze.

Dzięki zamontowanemu gniazdku można słuchać ukrytych w książeczkach dźwięków za pomocą słuchawek. Magiczne Pióro jest zasilane dwiema bateriami lub akumulatorami 1,5 wolta. Pióro może być również zasilane za pomocą złącza USB. Starannie wykonane książeczki w sztywnej okładce gwarantują odporność na zniszczenie.

Twoje dziecko nie będzie już potrzebować korepetycji ani dodatkowych lekcji angielskiego.

WARUNKI LICENCJI Oprogramowanie Magicznego Pióra jest całkowitą własnością Amercom SA i podlega Licencji. Jest chronione przez prawo polskie oraz międzynarodowe postanowienia o ochronie własności intelektualnych i prawnych. Oprogramowanie nie jest przedmiotem sprzedaży, Nabywca otrzymuje prawo do jego użytkowania. Naruszenie postanowień Licencji podlega odpowiedzialności karnej i cywilnej. Właścicielem praw do znaku Magic Pen® i Magicznego Pióra oraz zastosowanej w Piórze technologii jest firma Amercom SA.